-
AA
+

Biuletyn informacji publicznej

BIP

AKTUALNOŚCI 

data publikacji: 26-10-2015 | 12:28
data ostatniej modyfikacji: 19-11-2019 | 11:48
Informacja z przeprowadzonych w 2017 r. kontroli jakości paliw
07 marca 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z przeprowadzonych w 2017 r. kontroli jakości paliw.   więcej »»»

Informacja o wynikach kontroli prawidłowości oznakowania i jakości produktów włókienniczych
07 marca 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informacje o wynikach kontroli prawidłowości oznakowania i jakości produktów włókienniczych prowadzonych w 2017 roku.   więcej »»»

Informacja z wyników kontroli legalności i rzetelności działania przedsiębiorców
08 lutego 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z wyników kontroli legalności i rzetelności działania przedsiębiorców, w tym w zakresie przestrzegania przepisów o informowaniu o cenach w sklepach/na stoiskach   więcej »»»

Informacja z kontroli przeprowadzonych w IV kw. 2017 r. a dotyczących jakości handlowej środków spożywczych
07 lutego 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z kontroli przeprowadzonych w IV kw. 2017 r. a dotyczących jakości handlowej środków spożywczych oferowanych za pomocą środków porozumiewania na odległość, w tym sprzedaży intern   więcej »»»

Informacja z kontroli jakości handlowej produktów posiadających oznaczenia
07 lutego 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z kontroli jakości handlowej produktów posiadających oznaczenia Chronionej Nazwy Pochodzenia (ChNP), Chronionego Oznaczenia Geograficznego (ChOG) oraz Gwarantowanej Tradycyjnej S   więcej »»»

Informacja z kontroli prawidłowości oznakowania niebezpiecznych substancji i mieszanin niebezpiecznych
06 lutego 2018

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej, po zrealizowaniu przedkłada informację z kontroli prawidłowości oznakowania niebezpiecznych substancji i mieszanin niebezpiecznych, w tym zimowych płynów i koncentratów do spryskiwaczy szyb   więcej »»»

Informacja z kontroli sprzętu elektrycznego - opraw oświetleniowych
06 lutego 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przekazuje informację z kontroli sprzętu elektrycznego - opraw oświetleniowych (w tym lampek choinkowych, girland, węży świetlnych LED), które były prowadzone w IV kwartale 2017 r.    więcej »»»

Informacja z kontroli jakości handlowej produktów oferowanych pod markami własnymi sieci handlowych
06 lutego 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z kontroli jakości handlowej produktów oferowanych pod markami własnymi sieci handlowych w 2017 r.   więcej »»»

Informacja z kontroli bezpieczeństwa artykułów i mebli dla małych dzieci
06 lutego 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie, po zrealizowaniu zadań wynikających z planu pracy kontrolnej na IV kw. 2017 r. przedkłada informację z kontroli bezpieczeństwa artykułów i mebli dla małych dzieci.   więcej »»»

Informacja o wynikach kontroli prawidłowości obrotu akumulatorami samochodowymi i bateriami
16 stycznia 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację o wynikach kontroli prawidłowości obrotu akumulatorami samochodowymi i bateriami przeprowadzonych w 2017 r.   więcej »»»

Informacja z kontroli bezpieczeństwa zabawek
16 stycznia 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z kontroli bezpieczeństwa zabawek przeprowadzonych w I. i III. kw. 2017 r   więcej »»»

Informacja z kontroli etykiet energetycznych – oprawy oświetleniowe
15 stycznia 2018

Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z kontroli etykiet energetycznych – oprawy oświetleniowe przeprowadzonych w IV kwartale 2017 r.   więcej »»»

Informacja z wyników kontroli prawidłowości oznakowania i obrotu kosmetykami
15 stycznia 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z wyników kontroli prawidłowości oznakowania i obrotu kosmetykami przeprowadzonej w IV kw. 2017 r.   więcej »»»

Informacja o wynikach kontroli w części dotyczącej prawidłowości obrotu wyrobami tytoniowymi
15 stycznia 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedstawia informację o wynikach kontroli w części dotyczącej prawidłowości obrotu wyrobami tytoniowymi w 2017 roku.   więcej »»»

Informacja z kontroli prawidłowości obrotu wyrobami alkoholowymi i tytoniowymi za rok 2017 r.
15 stycznia 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z kontroli prawidłowości obrotu wyrobami alkoholowymi i tytoniowymi za rok 2017 r.   więcej »»»

Informacja z kontroli prawidłowości oznakowania detergentów przeprowadzonej w III kw. 2017 r.
15 stycznia 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z kontroli prawidłowości oznakowania detergentów przeprowadzonej w III kw. 2017 r.   więcej »»»

Informacja z kontroli jakości handlowej naturalnych wód mineralnych i wód źródlanych oraz wód „smakowych”
15 stycznia 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie, przedkłada informację z kontroli jakości handlowej naturalnych wód mineralnych i wód źródlanych oraz wód „smakowych” przeprowadzonych w III kwartale 2017 r.   więcej »»»

Informacja z wyników kontroli produktów biobójczych oferowanych w placówkach hurtowych i detalicznych
15 stycznia 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie, realizując zadania wynikające m. in. z planu pracy kontrolnej na III kwartał 2017 r. przedkłada informację z wyników kontroli produktów biobójczych oferowanych w placówkach hurtowych i detalicznych.   więcej »»»

Informacja z kontroli maszyn prowadzonych w okresie III kwartału 2017 r.
15 stycznia 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z kontroli maszyn prowadzonych w okresie III kwartału 2017 r.   więcej »»»

Informacja z kontroli w zakresie kontroli legalności i rzetelności przedsiębiorców świadczących usługi hotelarskie
15 stycznia 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie, realizując zadania w zakresie kontroli legalności i rzetelności przedsiębiorców świadczących usługi hotelarskie przeprowadził w III kw. 2017 r. 3 kontrole, we wszystkich stwierdzając nieprawidłowości   więcej »»»

«««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  »»»  
Liczba odwiedzin: 54077

Strona podmiotowa Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Rzeszowie

Realizacja: Ideo