-
AA
+

Biuletyn informacji publicznej

BIP

AKTUALNOŚCI 

data publikacji: 26-10-2015 | 12:28
data ostatniej modyfikacji: 31-10-2019 | 14:51
Informacja zbiorcza z kontroli prawidłowości przekazywania konsumentom finalnym informacji na temat żywności luzem
21 lutego 2019

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przekazuje informację zbiorczą z kontroli prawidłowości przekazywania konsumentom finalnym informacji na temat żywności luzem.   więcej »»»

Informacja z kontroli jakości karmy dla zwierząt domowych (towarzyszących)
09 listopada 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie, po zrealizowaniu m.in. planu pracy kontrolnej na III kwartał 2018 r. przedkłada informację z kontroli jakości karmy dla zwierząt domowych (towarzyszących)   więcej »»»

Informacja z kontroli jakości handlowej wyrobów cukierniczych i czekoladowych
09 listopada 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie, po zrealizowaniu m.in. planu pracy kontrolnej na III kwartale 2018 r. oraz programu kontroli, znak DIH-702-12(1)/18/AgŁ z dnia 26 czerwca 2018 r., przedkłada informację z kontroli jakości handlowej   więcej »»»

Informacja z kontroli jakości miodu
16 października 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie realizując zadania wynikające m.in. z planu kontroli na II kw. 2018 r. przedkłada informację z kontroli jakości miodu   więcej »»»

Informacja z kontroli jakości handlowej produktów oznaczonych dobrowolnymi informacjami
16 października 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie realizując zadania określone m.in. w programu kontroli przedkłada informację z kontroli jakości handlowej produktów oznaczonych dobrowolnymi informacjami   więcej »»»

Informacja z wyników kontroli mleka i produktów mleczarskich
16 października 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z wyników kontroli mleka i produktów mleczarskich w zakresie weryfikacji deklarowanego składu rzeczywistego   więcej »»»

Informacja z kontroli przedsiębiorców prowadzących sprzedaż ziemniaków
31 lipca 2018

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji przedkłada informację z kontroli przedsiębiorców prowadzących sprzedaż ziemniaków.   więcej »»»

Informacja z wyników kontroli bezpieczeństwa drabin
31 lipca 2018

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej, realizując zadania wynikające z planu pracy kontrolnej na II kwartał 2018 r. przedkłada informację z wyników kontroli bezpieczeństwa drabin.   więcej »»»

Informacja o wynikach kontroli legalności i rzetelności przedsiębiorców świadczących usługi w zakresie obrotu nieruchomościami
31 lipca 2018

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej, realizując zadania wynikające z planu pracy na II kw. 2018 r. przedkłada informację o wynikach kontroli legalności i rzetelności przedsiębiorców świadczących usługi w zakresie obrotu nieruchomościami   więcej »»»

Informacja z kontroli maszyn ogrodniczych przeprowadzonych w II kwartale 2018 r.
31 lipca 2018

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej w nawiązaniu do m.in. programu kontroli przedkłada informację z kontroli maszyn ogrodniczych przeprowadzonych w II kwartale 2018 r.   więcej »»»

Informacja z kontroli sprzętu elektrycznego – opraw oświetleniowych i źródeł światła
31 lipca 2018

W ramach realizacji m.in. planu pracy kontrolnej na II kwartał 2018 r. Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przesyła informację z kontroli sprzętu elektrycznego – opraw oświetleniowych i źródeł światła.   więcej »»»

Informacja z realizacji kontroli dotyczących ochrony praw konsumentów
31 lipca 2018

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej uprzejmie informuje, że, w II kwartale br. w ramach tematu własnego zrealizowano kontrole dotyczące ochrony praw konsumentów, wynikających z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 30 maja 2014 r.   więcej »»»

Informacja z kontroli przestrzegania przez przedsiębiorców wymagań ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym
31 lipca 2018

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej przedkłada informację z kontroli przestrzegania przez przedsiębiorców wymagań ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, które zostały przeprowadzone w II kw. 2018 r.   więcej »»»

Informacja z kontroli jakości i prawidłowości oznakowania mięsa i przetworów mięsnych przeprowadzanych przez I kw. 2018 r.
06 czerwca 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z kontroli jakości i prawidłowości oznakowania mięsa i przetworów mięsnych przeprowadzanych przez I kw. 2018 r.   więcej »»»

Informacja z kontroli maszyn – elektronarzędzi przeprowadzonych w I kwartale 2018 r.
30 maja 2018

Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej przedkłada informację z kontroli maszyn – elektronarzędzi przeprowadzonych w I kwartale 2018 r. Kontrolą objęto 6 jednostek: 1 producenta, 1 hurtownię, 2 sklepy wielkopowierzchniowe i 2 sklepy detaliczne.   więcej »»»

Informacja o wynikach kontroli bezpieczeństwa zabawek przeprowadzonej w I kw. 2018 r.
30 maja 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację o wynikach kontroli bezpieczeństwa zabawek przeprowadzonej w I kw. 2018 r. Celem kontroli było sprawdzenie i ocena, czy wprowadzone do obrotu zabawki spełniają wymagania   więcej »»»

Informacja z kontroli prawidłowości działania zakładów gastronomicznych świadczących usługi cateringowe
30 maja 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z kontroli prawidłowości działania zakładów gastronomicznych świadczących usługi cateringowe dla szpitali, domów opieki społecznej, domów dziecka i innego rodzaju instytucji   więcej »»»

Informacja z kontroli placówek gastronomicznych, w tym oferujących potrawy kuchni zagranicznych
30 maja 2018

Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z kontroli placówek gastronomicznych, w tym oferujących potrawy kuchni zagranicznych w zakresie weryfikacji składu deklarowanego z rzeczywistym   więcej »»»

Informacja o godzinach pracy Inspektoratu w dniu 4 maja 2017r.
17 kwietnia 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie informuje, że w dniu 4 maja 2018 r. tut. Inspektorat, jak i jego delegatury: w Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu będą nieczynne. W zamian WIIH w Rzeszowie wraz z delegaturami otwarty będzie   więcej »»»

Informacja z przeprowadzonych w 2017 r. kontroli jakości paliw
07 marca 2018

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z przeprowadzonych w 2017 r. kontroli jakości paliw.   więcej »»»

«««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  »»»  
Liczba odwiedzin: 54030

Strona podmiotowa Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Rzeszowie

Realizacja: Ideo