-
AA
+

Biuletyn informacji publicznej

BIP

AKTUALNOŚCI 

data publikacji: 26-10-2015 | 12:28
data ostatniej modyfikacji: 31-10-2019 | 14:51
Informację o wynikach kontroli w zakresie przestrzegania przez przedsiębiorców wymagań ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym
31 października 2019

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej, realizując zadania wynikające z planu pracy na I kwartał 2019 r. przedkłada informację o wynikach kontroli w zakresie przestrzegania przez przedsiębiorców wymagań ustawy o zużytym sprzęcie   więcej »»»

Informacja o wynikach kontroli placówek wprowadzających do obrotu produkty rolnictwa ekologicznego
11 października 2019

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej zgodnie z programem kontroli przedkłada informację o wynikach kontroli placówek wprowadzających do obrotu produkty rolnictwa ekologicznego, przeprowadzonych w II kwartale 2019 r   więcej »»»

Informacja z kontroli niezgodności formalnych sprzętu elektrycznego
11 października 2019

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej przesyła informację z kontroli niezgodności formalnych sprzętu elektrycznego – artykułów gospodarstwa domowego przeprowadzonych w II kw. 2019 r. na terenie województwa podkarpackiego   więcej »»»

Informacja o wynikach kontroli mleka i produktów mlecznych w zakresie weryfikacji deklarowanego składu
11 października 2019

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej przedkłada informację o wynikach kontroli mleka i produktów mlecznych w zakresie weryfikacji deklarowanego składu z rzeczywistym zgodnie z programem kontroli przeprowadzonych w II kw. 2019 r   więcej »»»

Informacja o wynikach kontroli jakości handlowej produktów oznaczonymi dobrowolnymi informacjami
11 października 2019

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej zgodnie z programem kontroli przedkłada informację o wynikach kontroli jakości handlowej produktów oznaczonymi dobrowolnymi informacjami typu; ,"wolny od GMO"   więcej »»»

Informacja z kontroli legalności i rzetelności działania przedsiębiorców w zakresie przestrzegania przepisów o uwidacznianiu cen
11 października 2019

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie, realizując zadania wynikające z planu pracy kontrolnej na II kw. 2019 r. oraz programu kontroli, sygnatura: DIH-1.702.3.2019.JK z dnia 25 marca 2019 r., przedkłada informację z kontroli   więcej »»»

Informacja o wynikach kontroli w zakresie bezpieczeństwa sprzętu sportowo – rekreacyjnego
11 października 2019

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej, przedkłada informację o wynikach kontroli w zakresie bezpieczeństwa sprzętu sportowo – rekreacyjnego przeprowadzonych w II kw. 2019 r   więcej »»»

Informacja z kontroli prawidłowości oznakowania detergentów
11 października 2019

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej, przekazuje informację z kontroli prawidłowości oznakowania detergentów przeprowadzonych w II kw. 2019 r. na terenie województwa podkarpackiego   więcej »»»

Informacja o wynikach kontroli mleka i produktów mlecznych
11 października 2019

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie pragnie przedstawić informację o wynikach kontroli przeprowadzonych w ramach planu na II kwartał 2019 r., a dotyczącego kontroli mleka i produktów mlecznych   więcej »»»

Informacja o wynikach kontroli legalności, rzetelności przedsiębiorców świadczących usługi w zakresie rzeczoznawstwa majątkowego
11 października 2019

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej, przedkłada informację o wynikach kontroli legalności i rzetelności przedsiębiorców świadczących usługi w zakresie rzeczoznawstwa majątkowego, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania   więcej »»»

Informacja z kontroli rzetelności i prawidłowości oznakowania środków spożywczych oferowanych luzem
11 października 2019

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej przedkłada informację z kontroli rzetelności i prawidłowości oznakowania środków spożywczych oferowanych luzem, ze szczególnym uwzględnieniem ciast i wyrobów ciastkarskich   więcej »»»

Informacje o wynikach kontroli placówek gastronomicznych
11 października 2019

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informacje o wynikach kontroli placówek gastronomicznych, w tym oferujących potrawy kuchni zagranicznych w zakresie weryfikacji składu deklarowanego z rzeczywistym, przeprowadzonych w I kw   więcej »»»

Informacja o wynikach kontroli ryb i przetworów rybnych w zakresie weryfikacji deklarowanego składu z rzeczywistym
11 października 2019

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej przedkłada informację o wynikach kontroli ryb i przetworów rybnych w zakresie weryfikacji deklarowanego składu z rzeczywistym, przeprowadzonych w IV kw. 2018 r.   więcej »»»

Informacja o godzinach pracy inspektoratu w dniu 11 maja
08 maja 2019

2 maja był w tym roku dniem wolnym od pracy dla pracowników Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Rzeszowie. W zamian Inspektorat i jego delegatury w Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu będą otwarte w sobotę 11 maja   więcej »»»

Informacja o wynikach kontroli w części dotyczącej prawidłowości obrotu wyrobami tytoniowymi w 2018 roku
22 lutego 2019

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej przedstawia informację o wynikach kontroli w części dotyczącej prawidłowości obrotu wyrobami tytoniowymi w 2018 roku.   więcej »»»

Informacja z kontroli jakości handlowej jaj spożywczych oferowanych do sprzedaży w opakowaniach
22 lutego 2019

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie, przedkłada informację z kontroli jakości handlowej jaj spożywczych oferowanych do sprzedaży w opakowaniach   więcej »»»

Iinformacja z kontroli prawidłowości obrotu wyrobami alkoholowymi i tytoniowymi za 2018 r
22 lutego 2019

Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej przedkłada informacje z kontroli prawidłowości obrotu wyrobami alkoholowymi i tytoniowymi za 2018 r.   więcej »»»

Informacja z wyników kontroli własnych, przeprowadzonych w 2018 r. w zakresie sprawdzenia aktualności terminów
22 lutego 2019

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z wyników kontroli własnych, przeprowadzonych w 2018 r. w zakresie sprawdzenia aktualności terminów przydatności do spożycia i dat minimalnej trwałości artykułów rolno...   więcej »»»

Informacja z wyników kontroli własnych przeprowadzonych w 2018 r
21 lutego 2019

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informację z wyników kontroli własnych przeprowadzonych w 2018 r. w zakresie oceny prawidłowości przekazywania obowiązkowych informacji na temat żywności oferowanej konsumentom finalnym bez   więcej »»»

Informacja o wynikach kontroli jakości i prawidłowości świadczenia usług gastronomicznych w miejscowościach turystycznych
21 lutego 2019

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie przedkłada informacje o wynikach kontroli jakości i prawidłowości świadczenia usług gastronomicznych w miejscowościach turystycznych   więcej »»»

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  »»»  
Liczba odwiedzin: 54040

Strona podmiotowa Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Rzeszowie

Realizacja: Ideo